W zgodzie z modowymi trendami: przegląd męskich teczek

/

Wielu mężczyzn boryka się z dylematem, gdzie chować klucze, portfel czy telefon. Większość osób woli mieć wszystko pod ręką i nie ma się co temu dziwić, ale z drugiej strony wypchane kieszenie męskich spodni nie będą dobrze wyglądać. Dodatkowo zbyt wiele się tam nie zmieści. Niektórzy wybierają w związku z tym koszmarne saszetki wieszane na nadgarstku.

Żadne z tych rozwiązań ani nie będzie modne, ani nie będzie funkcjonalne. Jakie więc dostaniemy rozwiązania? Wydaje się, że praktyczne są teczki, torby czy aktówki. Dobrze dopasowana do reszty stylizacji stanie się udanym dodatkiem i nasz strój będzie dobrze się prezentował.

Pojemna i stylowa - atuty posiadania teczki

Poza portfelem, kluczami czy telefonem większa torba w razie potrzeby może zmieścić notes, książkę czy gazetę, tablet laptop oraz butelkę z wodą czy drugie śniadanie. Dobrze sprawdzać się będzie również, gdy zabieramy plik dokumentów czy kalendarz. Nie dość, że będzie to rozwiązanie pojemne i praktyczne męska teczka to również stylowy dodatek i kropka nad i dla całej stylizacji. Gadżet taki mówi wiele o właścicieli i dlatego dobrze dobrany stworzy udany look.

Stylowa teczka

Styl ubierania a dobór teczki

Jeśli będziemy chcieli mieć jedną uniwersalną teczkę znalezienie jednej idealnej może być trudne. Trudno bowiem wybrać spośród licznych propozycji teczkę odpowiednią i do garnituru i propozycję do stroju mniej formalnego. Dlatego to co najważniejsze to weryfikacja zawartości szafy i decyzja o tym do czego będzie się taką teczkę nosić. Do każdego stylu mogą być potrzebne inne dodatki.

Klasyczne teczki skórzane, które pasują do wielu stylizacji zanjdziemy na e-mcklein.pl

Elegancka teczka męska - doskonały dodatek do biznesowego stroju

Styl biznesowy będzie wymagał od nas dobrze dopasowanej teczki do garnituru, eleganckiej marynarki. Dlatego taka teczka może mieć formalny fason, klasyczny czarny albo brązowy kolor i oczywiście wykonanie ze skóry, która zawsze jest najlepszym dostępnym rozwiązaniem, ponieważ świetnie wygląda i będzie także odpowiednio wytrzymała.

Jeśli wybieramy styl causalowy to można postawić na takie elementy, gdzie już nie będzie tak ważna elegancja. Dlatego torba może być wykonywana z różnych materiałów również kolorystycznie można nieco bardziej poszaleć, szukać kontrowersyjnych, ciekawych zestawień.