Skórzana teczka – tylko męski gadżet?

/

To widok dobrze znany, gdy mężczyzna z teczką w ręce udaje się do pracy. Pracownik banku, lekarz czy biznesmen to bardzo często spotykane osoby ze skórzaną teczką w ręku.

Kojarzą się one przede wszystkim z mężczyznami, jak się jednak okazuje może to być taki dodatek, który potraktowany może być również jako uniseks. Pasuje zarówno dla stylizacji kobiet jak i mężczyzn. Warto się do nich przekonać.

Męskie teczki skórzane

Dodatek bizneswoman

Kto powiedział, że kobieta nie może mieć własnej firmy i udawać się na spotkania z innymi przedstawicielami firm? Wiele kobiet zajmuje już wysokie stanowiska biznesowe i nie wyobraża sobie przewożenia potrzebnych rzeczy w zwykłej torebce. Wiele kobiet stara się więc lepiej zorganizować i nie tylko chcą nosić taką właśnie teczkę, ale po prostu będą jej potrzebować. Jeśli ktoś chce wyglądać profesjonalnie wydaje się, że nie obejdzie się bez teczki.

Wygodnie i z klasą

Nawet, jeśli praca nie jest związana z biznesem nic nie stoi na przeszkodzie, by poza torebkami zwykłymi pojawiła się również skórzana teczka. Może ona również spełniać takie zadania, jakie mają do spełnienia zwykłe torebki. Można tam przenosić portfel, klucze czy telefon komórkowy oraz inne ważne dla nas przedmioty.

W zależności od tego jaki rozmiar będzie wybrany uda się tam wiele różnych rzeczy pomieścić i rzeczywiście powinniśmy być z niej zadowoleni. Będzie to propozycja na potrzebne akcesoria. Teczka prezentuje się dużo bardziej elegancko niż nawet najlepsza czy najbardziej praktyczna torba. Dodatkowo mogą mieć wbudowany kalkulator czy wygodne przegródki dla uporządkowania wnętrza.

Męski atrybut

Z teczkami widzimy najczęściej mężczyzn. Noszą je do szkoły nauczyciele, lekarze, gdzie będzie można znaleźć różnorakie najbardziej potrzebne przybory. Z teczkami spotkać będzie można również prawników, noszą je ubezpieczyciele na spotkania z klientami. Panie oczywiście mogą zdecydować się na wybranie torebki, ale u mężczyzn praktycznie nie ma innej możliwości niż wybranie teczki, która będzie symbolem stylu i elegancji. Zawsze jest to jeden z takich dodatków, które dobrze się sprawdzą i będzie można je innym polecać.